Ideální místo pro vaši svatbu

"Máš-li lásku, máš všechno" John Lennon

Romantický obřad na Zvonárně

Ve svatební den, více než kdykoliv jindy, záleží na tom, aby vše proběhlo dle Vašich vytoužených představ a bez problému. Proto pečlivě spolupracujeme při organizaci Vaší svatby a dbáme na to, aby se Vaše osobní potřeby a poznatky staly skutečností.

V rámci Vaší svatby nabízíme služby restaurační a ubytovací. Domluvte si s námi schůzku a přijeďte se podívat na krásné prostory, které vám nabídneme pro Váš svatební den. Těšíme se na váš zájem!


Svatební služby

Na přání vám zajistíme pohádkovou svatbu

Obřad uvnitř či v parku

Samotná ceremonie se v případě Vašeho zájmu může konat uvnitř restaurace Zvonárna či v přilehlém parku, ke svatební hostině a tanci poslouží prostorná restaurace s letní terasou.Ostatní služby

Jsme připraveni Vám zajistit profesionální výzdobu svatebních prostor. Hostina je připravována našimi skvělými šéfkuchaři. V případě zájmu jsme schopni zajistit i fotografy, kameramany, či hudební doprovod (kapely a DJ). Svatební noc

Svatební noc můžete strávit v našem romantickém svatebním apartmá, který pro tuto příležitost náležitě vyzdobíme, aby vyhovoval Vašim představám, nárokům a pohodlí a aby jste mohli prožít první noc ve svazku manželském v maximálním komfortu.